Dariusz Dachowski
(DJ Pieszczoch Show)

Eventy


DJ DARIUSZ DACHOWSKI SHOW

Music you can see you…

Jednym z głównych zakresów mojej działalności jest muzyczno-techniczna obsługa eventów, gal, wydarzeń kulturalnych, imprez firmowych i wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych.

Realizacje Dj-a Dariusza Dachowskiego Show odbiegają od standardów.

Projekt Dj Dariusz Dachowski Show to wspaniała kombinacja muzyki mechanicznej prezentowana przez licencjonowanego Dj-a dostosowana do bawiących się uczestników wydarzenia połączona z konferansjerką oraz prowadzeniem zabaw przez wodzireja, jak również obsługa techniczna i multimedialna imprez:

  • nagłośnienie i czystość dźwięku,
  • oświetlenie sceniczne i imponujące dekoracje wnętrz światłem,
  • nowoczesne i niezawodne zaplecze multimedialne.

 

Siła słowa, otwartość i wyczucie smaku.

Jako Prezenter Muzyczny i Konferansjer z wieloletnim doświadczeniem odznaczam się doskonałą pracą z mikrofonem – już w pierwszych minutach wydarzenia powitani zostaną Państwo radiowym głosem z nienaganną dykcją, a w dalszej części naszego spotkania zaprezentuję Państwu moją ponad przeciętną wyobraźnię muzyczną, która sprawia, że poczujecie Państwo, jak świetnie balansuje pomiędzy znanymi tanecznymi przebojami, a nieoczywistymi i wyszukanymi propozycjami muzycznymi. Umiejętność tą docenią zarówno Ci, którzy uwielbiają żywiołowo gościć na parkiecie, jak i również ta część odbiorców, dla których muzyka nie jest tylko pretekstem do tańca.

Radiowy głos, nienaganna dykcja i ponad przeciętna wyobraźnia muzyczna.

DJ DARIUSZ DACHOWSKI SHOW NA EVENCIE to entuzjazm, przebojowość i charyzma połączona z arsenałem sprawdzonych pomysłów, oraz łatwość nawiązywania kontaktu z uczestnikami wydarzenia. Niczego nie obsadza w sztywne ramy, działa spontanicznie pod wpływem chwili i błyskawicznie reaguje na potrzeby Gości.

WYJĄTKOWO ESTETYCZNE STANOWISKA DJ-A

Zapewniam Państwu do wyboru w zależności od preferencji różne konfiguracje mobilnych stanowisk pracy Dj-a. Poniżej przedstawiam fasadę stanowiska VIP DJ-a Elite z podświetlanymi panelami i jedyną taką rampą oświetleniową w Polsce.

OFERUJĘ RÓWNIEŻ NAJNOWSZE STANOWISKO – DJ-skie Humpter VIP LED z wbudowanym LCD 60 cali z możliwością wyświetlania teledysków, firmowych zdjęć i filmów, oraz loga prosto z konsolety dj-skiej.

DEKORACJA ŚWIATŁEM

Kompleksowe oświetlenie imprez dostosowane jest do charakteru każdego miejsca oraz rodzaju organizowanego wydarzenia. W zależności od potrzeb może ono tworzyć intymny, dyskretny nastrój lub ożywiać, dodawać energii wybranemu miejscu. Z profesjonalnym oświetleniem imprez każde wydarzenie będzie sukcesem.

Dysponuję profesjonalnym sprzętem oświetleniowym, który w nieszablonowy sposób można wykorzystać w dowolnej dla Państwa aranżacji.

Dzięki nowoczesnym technikom oświetleniowym i bogatej ofercie efektów specjalnych sprawię, iż obsługiwane przeze mnie wydarzenie stworzy krajobraz przestrzeni jak z bajki i pozostanie niezapomniane w Państwa pamięci.

DOBÓR SPRZĘTU dostosowuję do ilości uczestników eventu, oraz możliwości technicznych lokalu, jak i szczegółowych wytycznych Państwa projektu

Możliwość zapewnienia dodatkowych atrakcji w postaci:

  • pokazów grup tanecznych,
  • pokazów barmańskich,
  • pokazów tańca z ogniem,
  • pokazów świetlnych itd.

 

Istnieje także możliwość organizacji imprez tematycznych np. w stylu sycylijskim czy hawajskim.

Konfiguracja Sprzętowa – Nowoczesne nagłośnienie

Oświetlenie sceniczne i dekoracyjne

Karaoke – Multimedia – Pełne prowadzenie

Zapraszam do skorzystania z moich usług wszystkich, którzy szukają nowej, świeżej jakości oraz ceniących sobie najwyższy poziom obsługi wydarzeń.

W ramach „Biznesu po godzinach” buduję
wspomnienia, która wzbudzają emocje
w Państwa Firmie…

 

Demo – Eventy

 

OBSŁUGUJĘ EVENTY W CAŁEJ POLSCE I ZAGRANICĄ
WYSTAWIAM FAKTURY VAT. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY