Dariusz Dachowski
(DJ Pieszczoch Show)

Wesela


DJ DARIUSZ DACHOWSKI SHOW

…Każda Historia Miłosna jest jedyna w swoim rodzaju
i zasługuję na wyjątkową celebrację…

Projekt Dj Dariusz Dachowski Show powstał z marzeń, po to by spełniać marzenia innych. Pragnąc uczynić jeden z najpiękniejszych Dni w Państwa życiu wyjątkowym i pełnym magicznych wspomnień oferuję Państwu muzyczną i techniczną oprawę Wesel i Poprawin wraz z pełną konferansjerką, nagłośnieniem, oświetleniem scenicznym i dekoracyjnym sali w pakiecie z nowoczesnym podświetlanym stanowiskiem DJ-a Vip Elite Panel oraz pełne zaplecze sprzętu multimedialnego.

„Ślub bierze się tylko raz,
a opowiada o nim przez całe życie…”
Poznaj jakość nowoczesnych Wesel!

Dj Dariusz Dachowski Show / Prezenter Muzyczny / Wodzirej to wspaniała kombinacja muzyki mechanicznej prezentowana przez licencjonowanego Dj-a dostosowana do bawiących się uczestników wesela, połączona z elegancką konferansjerką oraz prowadzeniem zabaw przez wodzireja.

Radiowy głos, nienaganna dykcja i ponad przeciętna wyobraźnia muzyczna.

Jako Prezenter Muzyczny i Konferansjer z wieloletnim doświadczeniem odznaczam się doskonałą pracą z mikrofonem – już w pierwszych minutach wesela powitani zostaną Państwo radiowym głosem z nienaganną dykcją, a w dalszej części naszego spotkania zaprezentuję Państwu moją ponad przeciętną wyobraźnię muzyczną, która sprawia, że poczujecie Państwo, jak świetnie balansuje pomiędzy znanymi tanecznymi przebojami, a nieoczywistymi i wyszukanymi propozycjami muzycznymi. Umiejętność tą docenią zarówno Ci, którzy uwielbiają żywiołowo gościć na parkiecie, jak i również ta część odbiorców, dla których muzyka nie jest tylko pretekstem do tańca.

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze muzyczno – technicznej wesel.
Siła słowa, otwartość i wyczucie smaku.

Dj Dariusz Dachowski na Państwa weselu to entuzjazm, przebojowość i charyzma połączona z arsenałem sprawdzonych pomysłów, oraz łatwość nawiązywania kontaktu z uczestnikami wesela.
Niczego nie obsadzam w sztywne ramy, działam spontanicznie pod wpływem chwili i błyskawicznie reaguje na potrzeby Gości.

Muzyka mechaniczna prezentowana przez mnie na weselu dostosowywana jest na bieżącą do bawiących się uczestników wydarzenia oraz połączona jest z konferansjerką i prowadzeniem zabaw.
Obsługuję nie tylko polskie wesela, ale i również zagraniczne.

Dj Dariusz Dachowski – być tłem Waszych chwil…
Zaproś mnie na swoje Wesele,
a ja zadbam by ten wieczór stał dla Ciebie niezapomniany.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU
I REZERWACJI TERMINÓW